Wisl © Certified Coach opleiding

In onze Wisl © Certified Coach opleiding leer je in 3 modules van telkens 2 dagen het fundament van coaching.

Wisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified CoachopleidingWisl © Certified CoachopleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified CoachopleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified CoachopleidingWisl © Certified CoachopleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified Coach opleidingWisl © Certified Coach opleiding

Wisl © Certified Coach Opleiding

In de Wisl © Certified Coach opleiding leer je in 3 modules het fundament van coaching.

Het fundament van coaching start bij jezelf, bij de 7 vaardigheden die je consequent kan inzetten.

De 7 vaardigheden die ook bij jou potentieel aanwezig zijn - met name exploreren, waarderen en bekrachtigen, betrokken confronteren, uitdagen, inspireren, toelaten en ontspannen.

Je wordt je bewust van je eigen vaardigheden en hoe je die kan verder ontwikkelen.

Deze zeer praktische opleidingsreeks bestaat uit 3 modules van telkens 2 dagen, een totaal van 6 intensieve dagen. Dit biedt ruimte om de opgedane ervaring te verwerken en te integreren, alvorens er wordt verder gebouwd.


Voor wie?

  • Voor iedereen die coaching als instrument wil leren gebruiken
  • Voor iedereen die anders wil omgaan met relaties
  • Voor iedereen die op zoek is naar een verrijkende ervaring
  • Voor iedereen die anders in het leven wil staan
  • Voor iedere coach die zich zelf wil vervolmaken

Voel jij ook dat het niet klopt, dat er iets niet klopt of gewoon niet meer werkt? Maar hoe kan je het anders doen, waar moet je beginnen?

De Wisl © Certified coach opleiding is een uitstekende opleiding om hier zelf mee aan de slag te gaan en er verandering in te brengen. Zodra je de 7 vaardigheden inzet en bij jezelf consequent toepast, kan je hier ook anderen in je omgeving in begeleiden, zowel in een professionele of als in een privé-setting.

Het consequent inzetten van de 7 vaardigheden is een grote meerwaarde in elke relatie. Wil je leren coachen of ben je al een beroepscoach, ben je leidinggevende of manager, ben je opvoeder of onderwijzer, ben je een hulpverlener of consulent dan zorgt het inzetten van de vaardigheden voor een absoluut verschil. Ook voor ouders en voor jezelf kan je de vaardigheden toepassen.

Wil je beter leren communiceren, heb je moeilijkheden met relaties, blokkades in omgang met jezelf en anderen, loopt het niet zoals je wil, zit je vast in patronen, ben je op zoek naar hoe het anders kan, dan kan je in deze opleiding leren hoe je jouw eigen vaardigheden hierbij kan inzetten en zo het verschil gaan maken.

Waarom deze coachopleiding interessant is voor jou?

Onze huidige maatschappij is vaak te snel, te vlug en te oplossingsgericht. We ondervinden dat dit niet meer werkt. Ziekte, burn-out, terugkerende patronen, het ik-weet-niet-meer-gevoel, het vastzitten in ons denken zijn dagelijkse beslommeringen. Er is een duidelijke nood aan een andere benadering.

Beter, anders, vrijer, out-of-the-box kunnen omgaan met jezelf, met je partner, je collega, je leidinggevende of met je team, met je kind of met je cliënten leer je door de 7 vaardigheden, die potentieel bij iedereen aanwezig zijn, in te zetten.

Het fundament van deze 6-daagse opleiding.

Module 1: Het fundament: ‘IK en de 7 vaardigheden’ (2 dagen)

  1. Kennismaking - IK
  2. Coachen in verschillende rollen
  3. Wat is coachen?
  4. De innerlijke houding van een coach
  5. De 7 Vaardigheden consequent inzetten

Module 2: Coach en coachee*: ‘de 7 vaardigheden inzetten in een gesprek’ (2 dagen)

  1. Kerncompetenties en ethische code van ICF
  2. De 7 vaardigheden consequent inzetten bij het begeleiden van het proces
  3. Het GRROW-model: de 5 stappen

*met de term coach en coachee bedoelen we iedereen die gecoacht wordt, in welke vorm dan ook - ouder en kind - leidinggevende en team – vriend en vriendin - ....

Module 3: Het coachproces van A – Z (2 dagen)

  • Het coachproces van A – Z in de praktijk brengen a.d.h.v. het GRROW-model

Na het volgen van de opleiding:

  • Heb je voldoende om van start te gaan als coach;
  • Weet je hoe je een één-op-één gesprek aanstuurt aan de hand van coaching principes;
  • Kan je een gesprek leiden, waarin je de coachee inzichten geeft in de intrinsieke motivatie, waarden, kwaliteiten, enz.;
  • Leer je de coachee zelf reflecteren;
  • Kan je gesprekken voeren met duurzame impact bij het opstellen van doelen en actiepunten van de cliënt.

Data:

Opleidingsreeks te Aalst - start Januari 2023

  • Vrijdag 20 januari en zaterdag 21 januari (Module 1)
  • Vrijdag 03 februari en zaterdag 04 februari (Module 2)
  • Vrijdag 03 maart en zaterdag 04 maart (Module 3)

Locatie: Officenter Aalst, Ninovesteenweg 198

Opleidingsreeks te Geel - start April 2023

  • Vrijdag 21 april en zaterdag 22 april (Module 1)
  • Vrijdag 19 mei en zaterdag 20 mei (Module 2)
  • Vrijdag 30 juni en zaterdag 01 juli (Module 3)

Locatie: Officenter Geel, Kleinhoefstraat 5

Opleidingsreeks te Aalst - start Augustus 2023

  • Vrijdag 18 en zaterdag 19 augustus (Module 1)
  • Vrijdag 15 en zaterdag 16 september (Module 2)
  • Vrijdag 6 en zaterdag 7 oktober (Module 3)

Locatie: Officenter Aalst, Ninovesteenweg 198

Opleidingsreeks te Geel - start oktober 2023

  • Vrijdag 20 oktober en zaterdag 21 oktober (Module 1)
  • Vrijdag 17 november en zaterdag 18 november (Module 2)
  • Vrijdag 15 december en zaterdag 16 december (Module 3)

Locatie: Officenter Geel, Kleinhoefstraat 5

Trainers:

Saskia Dobbelaere

Annelies De Meyer

Evaluatie:

Het Wisl – certificaat wordt uitgereikt na een positieve beoordeling op basis van een continu evaluatie tijdens de opleiding en de ingediende opdrachten.

Wens je meer info? Klik dan op deze zin.

Tevreden Deelnemers:

Wisl Coachopleiding
Wisl Coachopleiding
Word Coach
Wisl Coachopleiding
Wisl Coachopleiding
Wisl Coachopleiding
Wisl © Certified Basis Coach opleiding
Wisl © Certified Basis Coach opleiding
Wisl © Certified Basis Coach opleiding
Wisl © Certified Basis Coach opleiding

Leer ons kennen en kom meer te weten over deze opleiding via onze gratis infosessies.

Praktisch:

De geplande data, telkens van 10u tot 17u: Alle aparte data vind je op de inschrijvingspagina


3. Opleidingsreeks te Aalst - start 18 Augustus 2023 (Locatie: Officenter Aalst, Ninovesteenweg 198)


4. Opleidingsreeks te Geel - start 20 oktober 2023 (Locatie: Officenter Geel, Kleinhoefstraat 5)


met inbegrip van:

  • water, koffie en versnaperingen,
  • een verzorgde broodjeslunch op de middag
  • een syllabus
  • alle didactische materiaal

Na de opleiding kan je gratis advies krijgen op de expertenavonden.

Prijs:

€ 1.595 (ex BTW) voor deze opleiding.

De Wisl © Certified Coach opleiding volgen?

Ja, Ik schrijf me in en/of wens meer informatie